| xXDVDXx a întrebat:

Neata si scuzati categoria...Am nevoie de bani(ca toata lumea) si ma intrebam daca stie cineva vreo modalitate de a face bani.(chestii gen pe net, adica vreun site, etc.)Funda!

6 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Pe net exista bani de ordinul centilor si aia rar, bani asa pentru nevoi nu gasesti, un site bun dupa 1 an cel putin are profit cat de cat acceptabil in conditiile in care isi mentine vizitatorii unici/zi

| Gabitzu246 a răspuns:

O sa iti spun pe scurt ca sa ai bani trebuie sa muncesti singura modalitate de a face bani pe net seste sa iti faci un blog, cu site este mai greu dar dezavantajul este ca nu stii daca o sa mearga

| WoKy a răspuns:

Poti face un SV de CS( o tampenie de joc). Si pui lista cu preturile adminilor.
Eu am avut un an server si am scos pe 1.000 lei.
Iti trebuie card bancar.
Sfat: daca te apuci de cs nu mai scapi de el. E ca drogurile.
Sau poti distribui pliante/afise/ziare prin oras in weekend contra cost.
Doar daca nu ti-e rusine.
BAfta!

| NicollHellen a răspuns:

Ofer joburi part time/ full time pentru elevi - studenti ( nu este vorba de videochat sau alte gen) O zi buna.

| Alexandro9050 a răspuns:

Fa un blog pe google, si da la convertie in bani, nu stiu care este regulamentul, dar cred ca dupa cate vizualizari ai iti dau banii... si pe youtube am auzit ca se poate, la fel si pe metin2, am un prieten care este gm si spune ca primeste bani. dar asta iti va lua cativa ani

| Raduhh a răspuns:

Pai poti uploada pe siteuri cu survery, sau sunt diferite siteuri unde scrii comentarii de gen : "Bun site, ar trebui sa mai lucrezi la tema"; "Good Site" si astea! Funda?