| cristi_6546 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca am o poza salvata de pe un site si nu mai stiu adresa sitelui as putea cumva o posibilitate de a gasi sursa pozei? adica cea ce stie la poza sa dau cumva pe google si sa gasesc siteul? va multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

În caz că nu ai modificat titlul imaginii, poţi să copiezi titlul şi să-l cauţi pe Google, s-ar putea să găseşti site-ul.