| fashionaddict a întrebat:

Stie cineva cum as putea gasi adresa de e-mail sau un profil de vreun site de socializare al unei persoane din Germania daca ii stiu doar numele?

2 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Poate ai reusi sa gasesti pe facebook... dar iti trebuie si tie cont.bft:*

| bruxellesman a răspuns:

1. incearca pe google, foloseste intai numele si prenumele persoanei in cauza, daca nu reusesti incearca sa afli nickname-ul tipei/tipului; iar cand ai gasit site-ul inscriete si intra pe profilul persoanei in cauza ca sa afli datele personale; in cazul in care e onest/a si le-a publicat pe bune!
2. in cazul in care nu reusesti nimic si iti datoreaza foarte multi bani dar nu ai o hartiuta la mana, apeleaza la recuperatori happy (nerecomandabil, costisitor dar da rezultate)
ciao!