| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. stie careva un site bun a gasi perechea, jumatatea ta.Pt ca eu nu mai stiu ce sait e bun. NU gasesc nici siteul nici jumatatea

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Esti asa un om prost, care pana la 35 de ani n-a fost in stare sa-si gaseasca o femeie si acum cauta pe internet presupusa jumatate.Nu esti in stare sa te exprimi cat de cat corect, si totusi ai pretentia sa ai o muiere aproape.
Laba e de tine, ma.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey! Nu stiu nici site-ul, nici ce varsta ai, dar de ce sa te complici cu prostiile astea si sa incerci sa-ti cauti jumatatea pe internet? De ce nu lasi sa se intample totul de la sine? O sa gasesti persoana potrivita la momentul potrivit.