| mp4 a întrebat:

dati-mi si mie un link de unde pot sa descarc bluetooth pentru laptop toshiba intel as vrea sa trimit niste melodii depe laptop pe telefon dar n-am bluetoothsad datiimi un link ceva... e naspa sa nai bluetoot sa nu poti sa trimiti poze si melodii pe telefon pe laptop si invers. laptopul meu nu are niciun buton ca sa activezi bluetoothul (spre deosebire de leptopul prietenei mele care are un buton, si cand apeasa gata se activeaza) da a meu nare niciun buton...crying va rog mult eu am mai descartcat da cred ca nu au fost bune da in fine dau funda:*(scuzati categ.)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop-ul tau nu are bluetooth din fabricatie. Poti sa cumperi un stick bluetooth (sunt ieftine, foarte mici, si fara CD pentru instalare), pe care sa-l conectezi printr-un port USB.
Asa arata stick-ul (eu am de tipul celui din dreapta, si merge foarte bine):
http://4ti.info/img/2010/10/Usb-pentru-calculator.jpg

| YannyAlmounte96 a răspuns:

Mp4 nu merge frate asa trebuie sa iti iei un stick bluetooth prin usb costa in jur de 30 de lei bft in continuare