| LoveForShania a întrebat:

Hey! mi-a zis cineva ca pot trimite poze din telefon pe laptop prin Bluetooth, fara sa am niciun cablu USB. Am activat Bluetooth`ul pe telefon, si pe laptop aici imi apare pe un buton semnul ala de la Bluetooth, fara nicio gaura ceva sa bag cablu. Am apasat pe buton, dar nu se intampla nimic, nu cauta DECIVES sau altceva. Faza e ca eu nici nu gasesc Bluetooth`ul in calculator, doar pe butonul ala. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Da-i click pe butonul acela din mijloc ca sa-l pornesti sa caute dispozitive, si imediat ce gasesti intri intr-un dispozitiv.