| anonim_4396 a întrebat:

Buna exista posibilitatea sa transfer date de pe telofon: poze, videoclipuri etc etc pe; calculator fara cablu de date?
Am avut si l-am pierdut si nu am nici card de memorie!
Programele ceva de bluetooth?
Dau funda la cine ma ajuta cu problema asta veche, o zi buna!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| XSmokerxx a răspuns:

Da se poate cu bluethooth dar depinde daca pc-ul tau are bluethooth.

| anonim_4396 explică (pentru XSmokerxx):

Soft instalat pe el... sau integrat din fabricatie?