| LaElly11 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva, vă rog, cu niște poze făcute în București, prin zonele principale (Unirii, Universitate, Piața Romană etc.)? Am nevoie ca pozele să fie făcute astăzi.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil vei gasi selfy facute azi, ca nimeni nu mai pozeaza Unirii, Universitatea si piata Romana, fara sa nu se asigure ca apare macar un cap de-al lor.
Banuiesc ca nu te ajuta cu nimic, daca sunt ei in prim plan si cladirile in plan doi.

| danbnz a răspuns:

Intra pe site-urile de stiri, poate ai noroc si gasesti ceva.