| anonim_4396 a întrebat:

De ce zonele Piata Romana și Universitate au un aer atât de vechi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aerul e vechi, are miliarde de ani, ca sunt mirosuri pot fii de la clădiri vechi sau ca sunt gunoaie, puneți mana si faceți curățenie, știu cum e sa intri într o casa îmbătrânita si înalta, visam fantomite, era 5 dimineața https://www.netflix.com/ro/browse/genre/107461 vb serios, acum Fritz o făcut fațadele măcar

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru că... Sunt vechi

| foxsilver a răspuns:

Din cauza neglijentei primarilor ce s-au perindat pe la Capitala. Chiar daca arhitectura multor cladiri e veche ( si e bine asa ), puteau sa le intretina si sa dea un aer mai proaspat zonei.