| Vancea28 a întrebat:

Buna!
Mi se tot blocheaza facebook-ul mai ales cand vorbesc cu cineva pe chat, pot misca mouse-ul dar nu mai pot da click pe nimic, mentionez ca folosesc Google Chrome.
Please Help!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Asta e din cauza ca folosesti prea multe aplicatii in acelasi timp....sau calculatorul nu a mai fost configurat de mult!
Sfatul meu :
downloadeza programul acesta care iti face curat in pc ...si te scapa de fisierele inutile
Ar trebui sa se miste mult mai rapid!
http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
licenta:
D735F-51E93-1B1E4-C8AD4

3 răspunsuri:
| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Mai taie din tab-uri, da-le dracu!
Nu, e de la prea multe tab-uri deschise.
Incearca sa configurezi pc. happy
Bafta. happy

| xPurrffecttx a răspuns:

Hei`! :-) la mine este la fel si am intrebat pe mai multi prieteni si ei au spus ca este din cauza internetului thinking Cred ca te-am putut ajuta. blushing. Multa Bafta`!batting eyelashes Fuditsa`? puppy dog eyes kiss

| Berekmeri_Roland_1995 a răspuns:

Apache,xPurrffecttx si TotEuBaiiIsBack, problema nu vine de la prea multe tab-uri deschise sau ca foloseste prea multe aplicatii deschise ci de la google chrome browser, altfel cum puteti sa-mi explicati mie care folosesc un calculator cu processor i3 Dual-Quad de 3. 30GHz cu 6GbRam de 1333MHz placa vid de 2 Gb si Hard SATAIII si am deschise numai 4 aplicatii deodata (driver placa vid, driver audio, antivirus si google chrome)ca si mie mi se blocheaza facebook dupa cateva secunde dupa ce l-am deschis.