| violetalucretia a întrebat:

De ce nu se deschide automat fereastra de chat pe facebook, cand un prieten imi trimite un mesaj?
Mentionez ca acest lucru se intampla DOAR in cazul unui anumit prieten. De asemenea, nu sunt atentionata de primirea mesajului nici pe bara de meniu, daca am deschisa si alta fila(folosesc google chrome). Multumesc

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Probabil nu ai inchis fila si de aceea nu mai apare pop-up cu mesaj, uitete jos langa chat daca ai deschise alte fereste cu chat si apasa pe X sa le inchizi