| aXy99 a întrebat:

Uneori cand sunt pe Facebook se blocheaza si, odata cu el, toate celelalte file de pe google chrome. Sunt nevoit il inchid fortat si sa il repornesc. Mi se intampla de ceva timp, dar in ultimele zile foarte des. Aveti idee de ce si cum pot rezolva asta? Uneori chiar am nevoie sa intru pe Facebook de pe calculator, deci sa nu il mai folosesc nu e o solutie.
PS: (Re)Mentionez ca nu mi se blocheaza tot calculatorul, ci doar browserul (google chrome).

7 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ctrl+shif+del si curata browserul!

| aXy99 explică (pentru Bizon95):

Parolele raman salvate, nu?
Sa sterg doar pe Facebook sau de peste tot?

| Bizon95 a răspuns (pentru aXy99):

Iti apare un meniu, te duci pe advanced
in care selectezi ce vrei sa cureti - eu curat tot in afara de parole si autofill), si apoi selectezi "de la inceputul timpului"

asa ca, da, daca nu selectezi sa cureti si parolele, raman salvate

| EMKing a răspuns:

Salut, încearcă să cureți istoricul browserului și fișierele cookies, daca tot așa merge incearca să-l ștergi și să-l instalezi din nou, daca tot la fel încearcă cu un browser nou (opera, Firefox) daca și cu ele la fel sa întâmplă reinstalează Windows, daca merge perfect pe celelalte browsere ramai pe ele.

| aXy99 explică (pentru EMKing):

Prefer sa-l folosesc asa cum e decat sa reinstalez windows-ul laughing

| EMKing a răspuns (pentru aXy99):

Atunci încearcă alt browser daca metedorle de mai sus nu au mers.

| aXy99 explică (pentru EMKing):

N-au functionat, dar nu inteleg ce naiba arehappy
Pana acum a mers fara probleme.