| denidenitare a întrebat:

Buna puteti sa imi spuneti cum sa fac multi bani si cum sa vand ce sa vand daca scoala mea face un targ de jucari si tot felul copii nu cumpara felicitari decoratiuni de astea as vrea sa imi dati o idee mai tare ceva interesant care pot face bani ceva ce e usor de facut multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Pai incearca-le sa le mai infrumusetesti. daca ai jucarii sau ceva,iei cativa metrii de panglica ca nu e scump, si le mai adaugi funde si tot felul, asa vor arata mai dragut si vor cumpara.fa bratari din sfori colorate sau lana colorata, eu am facut o gramada de bani, mai ales ca purtam chiar eu o gramada pe mana colorate si au atras atentia...

| fazalunga a răspuns:

Incearca sa vinzi chestii d'alea pentru farse...copiii sunt atrasi de asa ceva. tot jucarii sunt