| denidenitare a întrebat:

Spuneti-mi cum castig bani rapid daca scoala mea organizeaza un targ si acolo toti vand chestii jucarii de craciun si felicitari ce sa vand spuneti-mi va rog ceva in afara de felicitari si de astea va rog pupici

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Faci niste bijuterii hand made din margeluse, fimo, etc. Sunt la moda iar materiale se gasesc in hipermarkeuri sau pe internet.

| Charis a răspuns:

Pey nu stiu puneti si uh imaginatia la contributie. Uite iti dau o idee. Te strangi si uh cu mai multi care participa la targ si faceti 2 cutiute cu biletele una pentru barbati si una pentru femei. Si puneti pe biletele nu stiu ce puteti voi sa faceti pentru o fata sau un baiat. Bafta:X Sper ca am fost de ajutor.