| denidenitare a întrebat:

Hei buna cum castig bani daca scoala organizeaza un targ unde se vand jucarii felicitari si de astea ce ar trebui sa vand ca sa fac multi bani ca suntem 3 fete in echipa si vreau sa facem multi bani ca si ele vor si vreau mai multi pentru mine cine imi spune primeste funda 2 funde apropo copii nu prea cumpara jucarii si de astea

2 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

Poti face felicitari mai speciale (poti cauta pe net cum se fac), poti scoate la vanzare obiecte personale care nu iti mai trebuie la un pret rezonabil. Daca o sa pui preturi care iti iau respiratia fi sigura ca nu o prea poti face bani. Mult noroc!

| cosmin1211 a răspuns:

Trebuie jucarii inteligente. Va pricepeti la fizica si circuite? Sau poate niste felicitari 3D, sau niste desene interesante(doar daca stiti sa desenati). Si sincer, mai bine scapi de celelalte 2 caci te vor trage in jos si cu banii si cu timpul.