| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Am de gand sa punurmatoarea intrebare pana cand cineva o sa ma poata ajuta.Am nevoie de ceva foarte urgent.Cine se pricepe la editat poze.Am nevoie doar de un singur lucru.Am 2 poze.Si in fiecare poza separat, am un obiect care vreau sa dispara, si nu stiu cum sa fac asta.Cine ma ajuta? Cine e dispus sa mi le faca?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incarca pozele aici http://imgur.com/
si da-mi linkurile prin mesaj privat, sa vad despre ce este vorba. Imi spui si ce vrei sa dispara din poze.

| xplicitstudio a răspuns:

Add "xplicitstudio" si te ajut eu.