| ady20hbk a întrebat:

Buna la toata lumea! Vreau sa imi spuneti si mie ce parere aveti despre blogul meu >:' www.wolverine92.wordpress.com .este bine? este rau? ce ar trebui sa mai scriu? ...si daca nu este prea mare deranju intrati si pe problemablonda.wordpress.com si sa imi spuneti daca este bine... sper ca nu v-am deranjat cu aceast post. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Delisha a răspuns:

Primul e bestial;)).imi place mult pentru ca ti-ai asternut acolo gandurile...al doilea e foarte interesant...nota 10!:)...
a si eu un blog... http://butterfly-georgy.blogspot.com
cateva sfaturi, pareri, daca imi poti da.mersi:)

3 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Primul...frumos,interesant...mi-a placut
as fi avut si eu un filmulet, de fapt doua.care cred eu ca te-ar interesa...lasa -mi id-ul in privat...si le trimit prin mess (asta doar daca vrei... daca nu ...nici o problema)
al 2-lea...si mai misto...ma regasesc!
felicitari!

| Cryssy a răspuns:

Superrrrr :X:X:X

| Deny_8368 a răspuns:

Fabulos:X:X