| LikeABossssss a întrebat:

Aveti niste link-uri cu site-uri cu poze frumoase? Scuzati-mi exprimarea laughing. Funditaa happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Desigur.
www.weheartit.com
www.favim.com

2 răspunsuri:
| Rockerrockin a răspuns:

Cauta pe net MeGusta

| oBuburuză a răspuns:

Http://weheartit.com/ sau http://tumblr.com/ la primul poti sa cauti tu ce fel de poze vrei numai sa te exprimi in engleza, fiindca este un site englezesc, iar pe celalalt gasesti tu de acolo se iau majoritatea pozelor cum sunt cele de pe facebook cu statusuri.
Sper ca te-am ajutat, pa-pa!