| Copila2016 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti parerea despre acest cover... Eu consider ca este oribil deoarece nu imi place calitatea video si sonora... Vreau si parerea voastra, va rog :(

https://www.youtube.com/watch?v=hSwqXPUPO_Q

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Bănuiesc ca tu ești fata din clip. Luând în calcul faptul că ești la început, că nu ești o cântăreață și că nu ai echipamente profesionale, e decent. Editajul mie sincer mi se pare impresionant (eu abia știu să pun in colaj mai multe filmari/poze, pe langa mine ești bună laughing ).
Îmi pare rău să ți-o spun, dar nu ai cine știe ce talente muzicale, poate daca ar lucra un profesor cu tine s-ar îmbunătăți treaba. Eu te-aș sfătui să ai grijă cu Youtube-ul, momentan nu ai multe vizionări, dar cu timpul poate vei avea si vei da de mulți oameni (în special copii) răi. Unii vor râde de tine, te vor înjura, alții poate te vor susține. Din cate vad și din întrebarea ta, și din descrierea clipului, nu ești prea sigura pe tine si pe clipul tău. De asta spun, gândește-te bine la ce postezi, sa nu iti pară rău in cativa ani

| Copila2016 explică (pentru Atim):

Multumesc ca te-ai uitat happy

Si iti multumesc din suflet daca citesti si mesajul acesta...

Nu sunt chiar asa noua pe YouTube, dar la vloguri stiu ca sunt praf XD...

Faceam Gaming doar in Engleza prin 2013 ( mai mult copiam de la altii ) Am avut 12 mil vizionari la primul video XD si era tutorial de minecraft. Nici sa mai zic ceva de greseliile mele gramaticale de atunci ( aveam 10 ani ).

Doar ca. Prin 2014 l-am descoperit pe Vlad Munteanu, mi-a placut cum facea vloguriile si am vrut sa fac si eu. Dar, nu aveam laptop bun. Am continuat cu gaming-ul pana prin 2016-2017
2300 abonati RIP si vizionari putine. Ca postam in romana si mda... Minecraft-ul nu mai e la moda.

Pana cand m-am apucat de vlog ca aveam tot ce imi trebuie ( camera, laptop ). Am vrut sa ma distrez, prin real life. Imi traiesc mereu viata intr-un ecran. Par pe ochi ( mi-a placut o tunsoare de la o fata dintr-un anime ), eram urata pe atunci, abia ma desprindeam de viata virtuala ( lumea ma intreba daca sunt baiat sau fata ), apoi mi-am lasat parul mai lung si arat asa acum.

Si eu nu prea cant in romana din aceasta cauza ( Engleza ), ascultam muzica in Engleza si e greu...

Multumesc ca ai ajuns pana aici... Nici eu nu stiu ce sa fac, dar stiu ca nu voi renunta niciodata happy

| Atim a răspuns (pentru Copila2016):

Mult succes! happy