| anonim_4396 a întrebat:

uitati-va la acest video pana la final si apoi spuneti-mi parerea voastra
https://www.youtube.com/watch?v=zFmaVvGy6Mk
Sper sa intelegeti engleza.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu n-am ce parere sa am, toata lumea e super/infinita indragostita de mulsulmani, peste tot pe glob mulsulmani sunt foarte iubiti in scimb albi sunt lasati sa moara in atentate teroriste, n-am cuvinte isi merita soarta popoarele albe

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu sunt indragostit de musulmani, eu urasc toate religiile si tot ce religiile fac, dar asta nu inseamna ca nu ii respect pe cei care cred in ceva, nu ii urasc pe ei, urasc religiile din care fac parte, indiferent ce religie ar fi. Si sunt de parere ca religiile sunt doar niste inventii fara folos. Asta este doar parerea mea.

| justanotheruser99 a răspuns:

WTF? De ce sunt unii oameni așa de încuiați? Religiile sunt doar un pretext sa se certe? Nu am nimic cu musulmanii, dar Coranul e o prostie incepand de la Mahomed încoace, o mulțime de islamiști se cred religiosi etc.merg la Meka si prin nu stiu ce locuri sfinte, dar cea mai mare greșeală pe care o fac e sa se puna sa citească Coranul si după sa il interpreteze, cu mintile lor geniale in cele mai proaste moduri ever. Te miri ca sunt tot felul de atentate! Coranul zice ca singura religie adevarata e islamismul iar daca nu ești așa nu merita sa trăiești. Cam asta înțeleg teroristii/ majoritatea musulmanilor. De ce creștinii sa tolereze celelalte religii, in timp ce astia nu ne suporta, ba mai mult vor sa ne omoare daca nu trecem la islam? It's the biggest bullshit ever! Ok, it's just my point.