| Marcela991 a întrebat:

vreau si eu un chat cu oameni care se vorbeste serios nu care se vorbeste numai despre sex

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred că există.

| oglindasultanului a răspuns:

Exista in anumite locuri, unde userii cu care interactionezi nu sunt obsedati. De obicei e regula care te reacunoaste ca adult/matur, altfel esti "minor" si luat la misto cu orice altceva vrei sa vorbesti.

Răspuns utilizator avertizat
| REMiXDJ a răspuns:

La ora actuala cel mai tare CHAT din lume este PALTALK - www.Paltalk.com.Paltalk are un messenger pe care al faci download si al instalezi ori in PC sau pe telefonul mobil.Pe PC iti crezi un nick name, pornesti mesengerul de Paltalk, faci Sign-In/Log-In cu nick name al tau creat si cu parola si esti in Paltalk CHAT.Paltalk in meniu are toate tarile inclusiv Romania.In Paltalk daca vrei in timp interactionezi cu altii de pe international si in maxim 1 an de zile inveti engleza foarte bine.Deasemenea daca vrei sa ai camera ta proprie (unde o sa fii sef = owner cu drepturi depline) iti poti face camera ta cu un nume care vrei tu apoi poti sa iti aduci prietenii, rudele, etc si sa comunicati intre voi. Poti ca owner sa dai drepturi de @admin sau super@admin pe camera ta la persoane care sunt de incredere si te respecta.Ca owner de room poti da rosu, poti da pe oricine afara din camera ta cu functia bounce si ban pe cei care te deranjeaza.In camera ta cat si in toate camerele din Paltalk poti pune musica sau poti asculta muzica sau ce vorbesc altii.Intri pe o camera, saluti si daca iti place acea camera o poti vizita si adauga la favoriti.Mesengerul de Paltalk are multe functii faine si la ora actuala este cel mai tare.In Paltalk iti poti cumpara online cu cardul de credit in maxima siguranta culoare la nick-ul tau, poti sa iti colorezi camera, poti cumpara cadouri virtuale care le poti trimite tie insuti si treci in asfel de mod la urmatoarea coroana - nivel, sau poti trimite gift-cadou virtual la alti useri bineinteles la cei care merita, care te respecta si care iti trimit si ei tie.Paltalk deci are posibilitate de scris in chat plus ca ai si emoticoane mici si frumoase, poti pune webcam si poti vedea webcam si poti sa ai sesiuni de convorbire cu video si audio in privat sau poti face in privat video conferinta maxim 10 persoane.Multe detalii le poti citi in Paltalk direct pe link-urile din chat ca sa intelegi ca Paltalk este un chat de socializare si de comunicare audio-video gratis oriunde in lume - internet sa ai sau o retea de telefonie buna si net pe telefon. Uite 2 link-uri ale mele: http://www.Paltalk.com/people/users/REMiX-DJ, si: http://www.Paltalk.com/g2/group/1512533743. Sper sa-ti placa, este un CHAT multi-functional din toate punctele de vedere si este singurul care ofera din start FREE cu multe facilitati.Eu sunt in Paltalk de peste 5 ani, Paltalk are o vechime in internet de 20 de ani de acum, este un chat bine organizat si administrat si ofera mereu multe surprize frumoase ma refer la magazinul lor virtual de cadouri - virtual gift = vgift.Eu am culoare prime gold, expira in 2026 in septembrie (ha ha, am cam cumparat si dat cadouri ceva in Paltalk, am participat la un concurs si am castigat un iPhone, e un chat foarte cool si e un chat unde poti sa te amuzi, sa asculti multa muzica buna de la altii, unii sunt DJ, si cine vrea prin Paltalk si cu ajutorul lui poate face bani, dezvolta o afacere, poate comunica cu persoane din aproape toate tarile.Ca de obicei zona araba are foarte multi bani (ha ha - petrol si dollari) si multi useri arabi bogati sunt pe Paltalk si cheltuiesc bani trimitind la altii cadouri, pe unii ai coloreaza, bineinteles daca sunt ok, se comporta ok in camara lor si pun muzica frumoasa.Al doilea CHAT bun este CAMFROG ( www.Camfrog.com) este la fel ca Paltalk numai ca nu iti poti face free camera.Ca sa ai camera ta in CAMFROG platesti un abonament lunar. Daca ai camera ta in CAMFROG castigi bani prin webcam streaming - adica daca ai camera ta si pui webcam cu tine, daca stii sa atragi pe altii in camera ta, daca camera ta are multi vizitatori, daca tu primesti multe virtuale cadouri, daca stii sa fii amuzanta si sa interactionezi cool cu altii si mai ales daca stii sa canti live = toate acestea se convertesc in bani, in usd dollar care sunt incarcati lunar pe cardul tau bancar sau pe paypal functie de ce optiune alegi.Deci acest chat este in grupul PERSTREAM.com alaturi de Paltalk.E un chat care plateste userii prin ceeace fac pe camera lor.Deasemenea recomand cand ai timp sa faci o vizita si pe aceste chaturi: SL - SECOND LiFE, link: www.SecondLife.com, si pe IMVU, link: www.IMVU.com.Aceste chaturi sunt in 3D, cu grafica faina rau, camere-zone foarte interesante, etc. inregistrarea este free insa aici ca sa ai zona ta platesti idem ca in CAMFROG.Si ultimul aparul cu virtual reality, chat tot in 3D cu vizualizare 360 de grade este: SANSAR, link: www.Sansar.com, un chat vitual tare cu multe zone si care va oferi in scurt timp pe viitor multe userilor. Sper sa iti placa ce ti-am dat aici si iti doresc o zi buna si chat cool.

| Tanase_Mirela__Z3SV a răspuns (pentru REMiXDJ):

Spune-mi si mie nikul tau te rog am un cont facut recent pe telefon si nu ma descurc deloc.as vrea sa imi spui una alta