| Musat_Ana_1905 a întrebat:

Buna tuturor!

Acesta este un proiect experiment. Imaginați-vă că trăim într-o societate utopică în care sentimentele sunt limitate și trebuie să avem grijă cui le dăruim. În această societate poți dărui iubire, poți primi și o da mai departe, sau o poți păstra pentru tine și o cuantifica în bani cu care ulterior poți achiziționa diverse obiecte. Pornind de la aceste informații, te rog completează chestionarul de mai jos. Durează maxim 2 minute. Mulțumesc.

Link chestionar:

https://www.surveymonkey.com/s/P87Z282

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Exact asa e lumea de azi, cu banii cumperi de toate, ce lume imaginara e realitatea

| Mihaela1964 a răspuns:

Ciudat chestionar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e si in ziua de azi cu bani poti cumpara orice(aproape orice)