| cristina_4037 a întrebat:

Hello, am si eu un chestionar si imi mai trebuie inca 10persoane care sa il completeze. Primul care il completeaza primeste fundita. Dar pe verificate:P. Aici este chestionarul: http://www.kestionare.ro/k/k.aspx?k=4573

Răspuns Câştigător
| Georgianaaaaa a răspuns:

L-am completat! Dar ce vrea sa urmareasca? am vazut cere varsta, nationalitate si in rest se axeaza pe cluj-napoca obiectiv turistic, vacante.pare sa fie un fel de sondaj, parerea mea.

5 răspunsuri:
| andra121 a răspuns:

L-am completat! Funda?

| DeutzaMika a răspuns:

Euuuu primaa

| cristina_4037 explică (pentru DeutzaMika):

Multumesc mult. Nu mi-a aparut completare la 13:52, doar la 13:48 si 13:55 asa ca de aceea nu ti-am dat fundita.

| alinanicoleta99 a răspuns:

Gata big grin funda?

| madalinutza20 a răspuns:

Eu am fost prima dar nu stiu ca tb sa i scriu ei aici sa verifice ea