| mmo_7852 a întrebat:

Buna ziua!

Daca exista aici persoane care au avut sau au atacuri de panica / tulburari de anxietate, ma puteti ajuta prin completarea unui chestionar care imi este necesar la facultate?
Completarea este online, anonima si dureaza circa 10 min. Chestionarul poate fi gasit aici : http://tiny.cc/1hdh3

Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brunetica a răspuns:

E foarte bun chestionarul eu nu am avut asa ceva, dar cunosc e chiar foarte bun.