| Sergiuvaly a întrebat:

Buna tuturor, cum pot muta un joc de pe tableta cu toate salvarile lui pe telefon? Pe tableta, am mutat jocul pe card, iar dupa aceea in pc prin cablul USB, apoi l-am mutat in telefon dar nu poate deschide jocul. Mentionez ca atat telefonul si tableta au sistem android.As putea sa imi descarc acel joc pe telefon direct dar mi-e lene sa mai fac toate nivelele.Stie cineva?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Pai dupa ce il instalezi in telefon, cauti locul unde se fac salvarile care de obicei este in Android -> Data -> numele jocului si acolo copiezi acelasi folder din tableta (unde ai salvarile), ar trebui sa mearga...