| DjSannan a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva cu o problema? Am un Nokia Lumia 625 si vreau sa descarc jocuri din windows store, adica de pe site-ul windowsphone.com acolo la sectiunea jocuri as vrea sa descarc jocuri pe calculator si pe urma sa le pun in telefon ca asa daca descarc direct in telefon dureaza foarte mult. Acolo la jocurile free daca ma duc la un joc si vreau sa descarc in partea stanga mai jos este Download and install manually dau pe el si imi descarca un fisier adica jocul dar cu extensia.xap si il descarc in pc, cand il pun in telefon sau pe card nu mil arata deloc ce as putea face ca sa pot juca acel joc?

6 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Depinde cat de performante sunt jocurile si cati Gb au dar si cat de performant e telefonul tau.Incearca sa joci pe calculator

| DjSannan explică (pentru elyfel):

Jocul are doar 60 de Mb, dupa cum am mai spus eu doresc sa joc pe telefon acel joc

| DjSannan explică (pentru elyfel):

Si telefonul e destul de performant uite un link aici sa vezi http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_625-5438.php

| elyfel a răspuns (pentru DjSannan):

Ti-am dat o idee big grin nu ma pricep foarte bine la chestii de astea.E o sugestie happy Roaga un prieen sa te ajute

| DjSannan explică (pentru elyfel):

Inteleg si multumesc dar nu prea ai fost de ajutor, aici vin doar daca nu am unde sa mai cer ajutor

| elyfel a răspuns (pentru DjSannan):

Am inteles.Stai linistit ca nici eu nu am primit raspunsurile de care aveam nevoie big grin. happy Nu e cine stie ce site