| DianaDiaa a întrebat:

Vreau sa schimb marimea fontului pe blogspot. Stiu unde sunt toate astea, am schimbat ce mi-am dorit dar nu am gasit la descriere decat culoarea sau nu stiu ...in fine. Nu stiu prea multe, sunt noua pe blogspot si na...:d

Ms happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Salut,

Pai tot acolo trebuie sa fie si setarile pentryu schimbat marimea textului. Poate ca nu te lasa sa schimbi chiar toate- de ex. poate nu poti schimba marimea datei si atunci logic ca nu o sa iti dea functia asta, dar in rest trebuie sa gasesti la setari avansate la layout tot ce vrei si se poate modifica.