| DianaDiaa a întrebat:

Cum schimb marimea scrisului la descriere pe blogspot? Tocmai am scris descrierea si vreau sa micsorez literele. Am cautat, dar nu merge nu stiu. As vrea sa-mi spuneti pas cu pas happy Funda

3 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Te duci la Template - Customize - Advanced si acolo ai toate tipurile de text pe care le foloseste sablonul ales si poti modifica tot: de la culoare, la marime si tip de litere.

| DianaDiaa explică (pentru GabyB94):

Asta stiu ...ca am schimbat ce am vrut, dar la descriere nu mi-a aparut sau nu stiu, poate thinking

| GabyB94 a răspuns:

De putut se poate, mai incearca o data. Incearca toate randurile si fa modificari mai mari. Poate nu ai observat tu ce si unde se schimba.