| szzbun a întrebat:

Care imi poate zice un program pun de gasit drivere?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Un prim ajutor ar HWinfo iti spune ce componente ai si iti da si link-uri
il gasesti pe http://download.rnt.ro

| Urpaniel a răspuns:

DriverMax, face şi upgrade după ce le găseşte.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Robot driver zic ca e cel mai bun

| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

Aida 64
Everest
Sunt cele mai bune!