| VlaxDDDDDD a întrebat:

Cat va ia sa puneti un video de 15 min pe youtube? mie imi ia vreo 10 ore...nu e normal nu? Ce pot face sa se uploadeze mai repede?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Anndrreeaa a răspuns:

Eu zic sa cauti pe YouTube ..am vazut eu ieri un videoclip cum sa pui un video pe YOUTUBE. Punctul meu de vedere ar fi sa cauti pe net sau pe Yotube.
Sper ca te-am ajutat!