| Namastee a întrebat:

Google Chorme sau Mozilla Firefox? de ce?

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Google Crome este mai bun deaorece se incarca mai repede si netu barnaie spe deosebire de Mozilla Firefox, pe chrome poti deschide mai multe ferestre pe aceiasi pagina iar pe fox apare in bara de start iar fox este dispus cam 50% mai mult decat Chrome in privinta virusurilor. Si daca tot nu te obisnuiesti cu Chrome ia internet explorel si este este ok. Sper ca te-am ajutat. fundita puppy dog eyes puppy dog eyes?

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Google Chorme pentru ca este mult mai rapid si iti poti alege un anumit design, mie una imi place mult.Si Opera este bun deci il recomand cu caldurahappy
Numai bine.

| cupcake02 a răspuns:

Mozilla e mai sexy. Nimeni nu poate nega asta.

| Roxana6277 a răspuns:

E mai bun Google Chrome pentru ca merge mai repede si se gasesc deseori mai multe raspunsuri pe un subiect pe google chrome.

| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Buna Green! Eu am folosit Mozzila si era parfum pentru mine! Dar cand a aparut Chorme am vrut sa vad ce fel e! Deci era prea tare! Merge f. repede, pff are multe calitati fata de Mozzila! Fara Chorme MOR!laughing
:*>big grin

| claudiu89 a răspuns:

Sunt obisnuit cu mozzila firefox si imi plac add-on-urile la el si toolbarul cu linkurile salvate, si Opera stie face de astea, ii o chestie de design si de gust, gusturile nu se discuta. tongue

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Mozilla. [ Chrome nu-mi merge ].

| ilinca97 a răspuns:

Eu folosesc chorme deorece la laptopul meu merge mai bine dar am in laptoo si mozilla acum ce-ti place mai multtonguetongue

| CNlaet a răspuns:

Google Chrome Pentru Ca Se Incarca Site-Urile Mai Repede.Si Eu Am Chrome

| Metalll a răspuns:

Google Chrome, e mult mai rapid decat mozilla si mult mai simplu si usor de folosit.

| rulzer13 a răspuns:

As alege google chrome deoarece arata bine, consuma mai putin ram, este simplu de utilizat si este facut de google(daca asta conteaza). Sper ca team putut ajuta.

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Chormewinking

| Tzelu a răspuns:

Chrome ca merge mai rapid si e mai practic plus ca mozilla ingreuneaza compu si nasoala ca are o gramada de tampenii sus si ocupa mult din ecran numa cu tampenii belive me better chrome fundita?