| JetBlueJet a întrebat:

Cine'mi da linkul de la Deep Web primeste FUNDA
laughing

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Majoritatea site-urilor au link-uri private sa nu fie vazute de oricine gen pentru trafic de persoane, droguri, asasini platiti etc.

In primul rand ai nevoie sa instalezi tor browser si gasesti cateva link-uri de site-uri de deep web aici - http://www.deepwebsiteslinks.com/ - Nu te astepta ca Deep Web sa fie ca regular web, fara a avea adresele exacte nu poti vizita nici un site pentru ca nu sunt indexate de vreun motor de cautare ca site-urile normale.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu face asta...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

E foarte misto deep web. Sa vezi ce de arme si iarba/prafuri pe acolo.Chiar saptamana trecuta cautam eu un asasin platit sa scapam de ray, dar e scump. daca vreti facem cheta si cand se strang vreo 10 mii de verzisori o rezolvam.Cine se baga?

| JetBlueJet explică (pentru FABULOSUL6000):

Eu...Dar doar pentru arme si droguri smug
Dangerous woman

| RareşTPUro a răspuns:

Ai grija la super-malware-uri. Si la ce parole vei tasta dupa ce ai intrat deja pe site-ul acela. S-ar putea sa fii victima laughing

| JetBlueJet explică (pentru RareşTPUro):

N-am bagat nicio parola, pe nici un fel site.Doar cautam informatii si chestii de genul asta.

| JetBlueJet explică (pentru RareşTPUro):

Nu am bani in conturi online si nu fac tranzactii cu cardul...Camera web este acoperita cu o foita speciala(in fine nici nu prea merge) Am 3 antivirusuri
Deci n-am ce pierde din Pc daca se intampla ceva.

| RareşTPUro a răspuns (pentru JetBlueJet):

Daca nu ai antivirusul/anti-malware-ii licentiat, ci doar in modul free/standard, antivirusul sau anti-malware-ii respectivi pe care ii ai in PC sa-ti protejeze calculatorul, nu detecteaza anumiti malwareri/keyloggeri, si te vei trezi cu parolele sparte la Yahoo/Google, Facebook/Twitter, TPU si alte site-uri ce utilizezi cu un cont. Modul standard/free al programelor de protejare a computerului blocheaza in cel mai bun caz doar virusii si cei mai populari malwari, trojani. Si acei antivirusi, acele programe de protejare PC-ului gaseste tot, doar daca cumperi sau licentiezi programele respective, ca sa ai protectie ALL inclusive, fulloption. Asa ca ai grija pe ce site-uri intri.batting eyelashes