| Licurici05 a întrebat:

Cum ? cine'mi zice ii

Răspuns Câştigător
| anonim96 a răspuns:

Hello! Poi de exemplu tu ai pus intrebarea asta si iti rasp cineva peste cateva zile in dreapta apare o fundita sh apesi pe ea si gatahappykissasta este tothappy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundiță gri.
Când vei premia răspunsul vizat de tine, clic pe fundiță și încă unul pe ok iar fundița se transformă în portocaliu.
Pa, pa.

| BlueBolty10 a răspuns:

Langa raspuns e o funda gri cu un 1, apesi pe ea si persoana care a scris acel raspuns primeste o fundita.

| Licurici05 explică:

Deci i'mi arata ca am 5 raspunsuri de ce nu le pot vedea? i'mi poate da cineva mesaj? pe rpivat cum ar veni? nu stiu ce se intampla i'mi zice ca sunt 5mesaje si nu'mi arata nici unul

| Licurici05 explică:

Multumesc frumos...nu stiu de ce dar nu i'mi arata la toate persoanele funda in fine.va multumesc

| Licurici05 explică:

Aaa si vroiam sa-ti dau tie demetria dar nu'mi arata funda la tine.sorry dar primit caa cu prima ocazie tie i'ti dau

| purplebutterfly a răspuns:

Pai simplu. dupa ce ai primit raspunsurile mai jos de raspuns iti apare in dreapta o funda dai acolo si eu o primesc. nu?

| purplebutterfly a răspuns:

Pai dupa ce primesti raspunsurile de la intrebare, putin mai jos in dreapte iti apare o funda in dreptul fiecarui raspuns. Care crezi ca e cel pun, dai clik pe funda si gata... happy dai funda?