| FAST5 a întrebat:

Cine vrea sa fie admin la pagina razi cu noi?
Conditii:
1.sa posteze cel putin 5 poze pe zi
2.sa fie activ
3.sa aiba peste 13 ani

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Mda...pacat ca am 12 ani. straight face

| FAST5 explică (pentru BlackRaven45):

Daca vrei pot face o exceptie