| duta2000 a întrebat:

Cred ca am instalat driverul ca ma pot vedea pe camera web dar nu stiu cum sa aprind beculetele alea ledurile de la web. Nu are nici un buton sa le dau drumu nimic stiu dor ca are microfon si atat atentie! driverul l-am luat de pe net nu prea semana camera din poza aia de acolo de unde am luat eu driverul cu camera mea, dar vad ca se vede cum fac sa dau drumu la leduri? funda +vot garantat cine ma ajuta multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

E cam veche intrebarea si sper ca respunsul meu sa-ti poata fi de folos.
Atunci cand cauti un driver pe net trebuie sa scrii exact denumirea produsului, adica serie etc (de ex la o camera video cauti Microsoft VX100 sa zicem). Ori tu zici ca-ti merge si cu driverul pe care l-ai instalat.
Eu stiu ca ledurile se aprind automat atunci cand conectezi camera. Daca ai tu o camera mai speciala atunci intra in setari pe la proprieteti si vezi ce gasesti.
succes!