| Raluca27 a întrebat:

Dati-mi si mie niste situri free stardoll de unde pot lua haine hratis sau diverse cluburi de unde pot sa primesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Daca stii cum sati ei poti sa acesezi.www.underneathstardoll.com sau cauti pe google:free item stardoll.Si daca nu stii cum sa faci rost de ele acolo o sa-ti explice.Te rog, Funda!

| dirtoaica a răspuns:

Www.underneathstardoll.blogspot.com
Acesta este un site foarte folositor si eu il folosesc si tot ce trebuie sa faci e sa te iei dupa intructiunile date de site pentru a lua lucruri gratis. Daca nu te descruci poti sa imi trimiti mesaj pe contul acesta TPU

| Madalina7 a răspuns:

Cel mai bun suite este acesta:intri pe gogle si scrii asta htgf si gata...Plz.Funada