| MihaelaSiEu a întrebat:

De ce nu imi merge (pe facebook) intr-un grup inchis sa dau like sau sa vad mai multe comentarii la un post, sau sa postez ceva? Stiu sigur ca nu am fost exclusa din grup sau declarata spam sau orice altceva.Pur si simplu la o jumatate de ora de pauza nu mi-a mai mers. Este posibil sa fie doar ceva temporar? Ati fost pusi in situatia asta?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat sa nu pot da un like[de mai multe ori] dar apoi a mers... probabil ca este doar o problema tehnica.