| prizeFTW a întrebat:

Am făcut schimb de like cu unii pe un grup şi am făcut vreo 50 de like-uri in plus. În fine. Am primit un mesaj că facebook mi-a blocat opţiunea de a face comentarii publice si de a adăuga prieteni.Este din cauză că am dat comentarii unul după altul şi ei au crezut că este spam? Cum pot posta iaraşi comentarii?sad
Fundă+vot!

1 răspuns:
| mihai22222 a răspuns:

Posteza mai putine comentari iai speriat pe astia de da facebook cu cele 50 de like-uri sau comentari