| 95Cosmin a întrebat:

De unde as putea downloada driverul pentru routerul Gigaset SE361? Am cautat pe internet dar tot ce am gasit este un update.Tin sa mentionez ca am cd`ul de instalare dar, cand intru pe el si ii dau sa instaleze driverul, nu incepe instalarea ci imi da optiunea sa caut pe CD.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| 95Cosmin explică:

Am gasit si eu acel driver...dar e.bin :/ cum il instalez?

| victorandrei a răspuns:

Si de ce iti trebuie driver la router?
iti merge fara nici un driver

| 95Cosmin explică (pentru victorandrei):

Vreau sa imi leg smart tv`ul si pc`ul la router...dar cand le leg merge doar unu si ma gandeam ca are vreo legatura.Stii tu ce as putea face?