| AngelCosmy a întrebat:

De unde pot lua si eu programul photoshop TRIAL(30 de zile) si cum il instalez happy?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Photoshop trial il descarci de aici:
http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&promoid=EBYEU
Da click pe ''Download now'' din fereastra galbena in josul paginii.
Bafta! (vezi mesaj privat)

| AngelCosmy explică (pentru neluL):

Asa da am luat ala dar km il instalez

| neluL a răspuns (pentru AngelCosmy):

Dezarhiveaza cu win rar si apoi cauta photoshop.exe sau CS5.exe si dublu click pe el si porneste instalarea!