| Florin181997 a întrebat:

In legatura cu Photoshop as vrea sa stiu ceva. Perioada de Free trial de 10 zile in care te poti bucura de programul de editare te obliga ca dupa terminarea celor 10 zile de testare sa platesti suma de xxxx euro pe care ar trebui sa o platesti pentru a folosii programul un an intreg, doar pentru ca ai beneficiat de free trial?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Salut, AE-ul nu e acelasi lucru, e mult mai complicat decat Photoshop-ul. l-am dat doar exemplu. Ti-am dat CS6 pentru ca e preferatul meu. happy
Poti descarca PS-ul de pe link-ul care ti l-am dat, nu contine niciun virus si se descarca foarte simplu. Nu e nevoie de fundite, daca pot sa te ajut, ma multumesc cu atat. Daca ai vreo intrebare legat de photoshop, nu ezita sa-mi dai PM.

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa platesti nicio suma, eu am AE-ul fara sa platesc ceva de vreo 4 ani. Dar deh, in cazul in care fac fite, poftim Photoshop CS6, dai pe Download through your browser, apoi il instalezi ca pe oricare alt program. Bafta!
goo.gl/Fyz7RL

| Florin181997 explică (pentru m1dn1gh7):

Deci Photoshop cs6 trebuie sa il instalez, da? Si AE-ul de il ai tu nu e acelasi cu cs6? Si ai parte de aceleasi functii fara sa platesti nimic? Multumesc mult. Iti voi da inca 3 funde la orice raspuns daca ma ajuti si cu intrebarea asta.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Florin181997):

Salut, AE-ul nu e acelasi lucru, e mult mai complicat decat Photoshop-ul. l-am dat doar exemplu. Ti-am dat CS6 pentru ca e preferatul meu. happy
Poti descarca PS-ul de pe link-ul care ti l-am dat, nu contine niciun virus si se descarca foarte simplu. Nu e nevoie de fundite, daca pot sa te ajut, ma multumesc cu atat. Daca ai vreo intrebare legat de photoshop, nu ezita sa-mi dai PM.