| TheQuestion a întrebat:

Forum dedicat designului unde poti face cerere de avatare, moderator sau designer!
Daca va faceti conturi pe forum fac un mare CONCURS!
Totul este pregatit tot ce trebuie sa faceti voi este sa va faceti conturi! (sa va inregistrati) pe forum!
Cand vad 5 conturi noi incepe concursul!
Va astept!
Forum:http://gpdesign.forumbuild.com/index.php
Nu spun mai multe despre concurs! mai multe detalii vor fi pe forum dupa ce vad 5 conturi noi!
Va astept!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Am facut cont

| TheQuestion explică (pentru Icar25):

Bine ai venit in comunitate! Daca vrei cheama si niste prieteni! big grin