| euAnonim100 a întrebat:

TPU.ro!
Da, stiu ca nu am voie sa imi fac reclama, dar e pentru o "cauza nobila" big grin
Deci, sa va explic:
Mi-am facut de acum aproximativ 2 luni un site (blog) cu ajutorul Weebly. Astazi, m-am gandit sa adaug un serviciu de mesagerie live (Zopim) si am chef de conversatii, dar la mine traficul (numarul vizitatorilor) e varza: Max 2-3 pe zi!
Asa... Acum as vrea sa am mai multa lume pe el, dar nu stiu cum! Am incercat si cu renumitul likeme-likeyou.com, dar acolo se ofera o limita de timp (vreo 20 de secunde) si cine credeti ca sta de vorba despre site in 20 de secunde?
Daca stiti cum sa imi fac site-ul mai cunoscut gratis, va rog spuneti-mi! Nu vreau chestii de gen AdSense, pentru ca acolo, pentru a-ti face un banner si reclama trebuie sa dai bani!
Cine vrea link-ul, il dau doar la cerere, pentru ca stiti voi ce se intampla daca imi fac reclama! big grin
Funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata ceea ce inseamna SEO si apuca te de treaba

| euAnonim100 explică (pentru suntserios):

Stiu ce inseamna SEO, dar asta nu mi-a adus prea mult succes, sau poate eu am facut ceva gresit!
Voi mai incerca!

| suntserios a răspuns (pentru euAnonim100):

Pai zi mai intai ce ai facut

| burlacuandrei92 a răspuns:

Adaugal gratis >> www.reclamagratis.eu