| oana_1838 a întrebat:

Cum fac sa imi postez pe blog ultimele comentarii? Eu am luat adresa de RSS Atom de la comentarii si am pus-o pe un widget de feed-uri din Blogspot, dar in loc sa imi apara numele celui care a comentat cu link spre blogul lui, imi apare bolduita descrierea comentariului cu link spre comentariu.

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Trebuie să dai mai multe amănunte privitoare la platforma folosită. Eşti pe Blogspot.com, pe Wordpress.com sau ai propriul nume de domeniu?

În funcţie de răspuns, te pot ajuta cu o soluţie specifică.

1 răspuns: