| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU.A m inceput o poveste pe wattpad,eu cred ca este destul de reusita,ati putea sa treceti cu o privire pe la ea, cei care aveti cont? :)
Multumesc anticipat. :o3

http://www.wattpad.com/......ele-1-m-am

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| PDI a răspuns:

E fff frumoasa dar continuarea? ca mie imi arata doar pana la:si pleca in sala de curs...fa-o in continuare ca e faina:X

| CastanaxD a răspuns (pentru PDI):

Oh,mersi. big grin
Pai, doar atat am facut, este primul capitol, dar spune-mi cum te cheama ca sa stiu cum sa te anunt. big grin

| PDI a răspuns (pentru CastanaxD):

Pop.ionut96 e id meu daca vrei sa il adaugi si sa imi lasi pe mess cand ai facut mersi :*