| Dukyta04 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati cateva canale pe care se difuzeaza anime-uri(Din grila Telekom).

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Animax va ramane cel mai important, insa de ce nu te uiti pe net? Foarte multe anime-uri gen Death Note, Spiral, Inuyasha se gasesc subtitrate pe net. O zi frumoasa!

| mgtow a răspuns:

Intra pe cool-itv.net dar nu mai stiu daca merge cu anime-uri si merge doar cu internet explorer