| Numescovici3 a întrebat:

Care este grila de canale tv a celor de la romtelecom?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești confuz, și oscilezi între Rcs-Rds și Romtelecom, fă-ți timp, și du-te până la firmele respective. Solicită-le informații, în legătură cu tot ce te nedumirește.
În mod sigur, îți vor oferi ambele, câte o țidulă, respectiv o broșură, în interiorul căreia, vei afla absolut tot: programe, costuri, oferte etc

| b24k02d a răspuns:

GENERAL:
Acasa, Acasa Gold, Antena 1, Antena 2, B1, Kanal D, National TV, Prima TV, PROTV,
PROTV Int., PROTV HD, TVR 1, TVR 2, dolce info, TVR HD, TVH2.0, TVR 3, LOOK TV

STIRI:
Antena 3, CNN, RTV, Realitatea, The Money Channel, GIGA TV, N, BBC World, Transilvania LIVE, TVR News

International:
TV5 Monde

Religie:
Trinitas

FILME:
AXN, Pro Cinema, TCM, Universal, Diva Universal, AXN Spin, HBO, HBO Comedy, Sports TV, Comedy Extra, AXN Crime, AXN SCIFI, Film Box, MGM, TV 1000, Film Box Extra

Sport:
Dolce Sport, Eurosport, Eurosport 2, Dolce Sport 2, Sport.ro, Sport.ro HD, GSP

PT COPII:
Cartoon Network, Boomerang, Disney Channel, Disney Junior, GINX, Baby TV, Jim Jam, Nickelodeon

Documentare:
Discovery Channel, Animal Planet, National Geographic, BBC Knowledge, History, Da Vinci, Discovery Science, Discovery World, Nature, History, Explorer

Stil de viata si emisiuni culinare:
Euforia, TLC, PV TV, E, TV Paprika, Style, Fashion TV, Travel Channel

MUZICA:
MTV Romania, UTV, Etno TV, Favorit, Taraf. Music 1, KISS TV, VH1, nooz, MTV Rocks, Classic 1, Mezzo