| StefVVS a întrebat:

Pe ce canale care se difuzează în România as putea sa vad meciurile de lacrosse? Dar vreau canale care sunt difuzare de UPC, Telekom etc. Puteti sa imi spuneti si surse online

Răspuns Câştigător
| teajutcumpot a răspuns:

Salut, lacrosse-ul in Romania nu cred ca este difuzat undeva sincer sa fiu... este un sport foarte obscur la noi si nu cred ca are sens financiar pentru o companie sa-l difuzeze.

Poti incerca pe internet, linkuri de genul "stream lacrosse" sau "watch lacrosse for free" sau "echipa x vs echipa y free stream"... dar ai grija! vor fi multe site-uri cu virusi.

Atentie la ce dai click!