| MisuuMisu a întrebat:

Recent(azi xD) am hostat un site si as vrea sa stiu parerea voasta.

http://truemagic.tk/

Ce ar trebui sa ii mai adaug?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce i ar trebui?

pai un design ca ala e oribil, niste continut ca acum e nimic, un utf 8 ca se vad aiurea caracterele, de scot tampenia aia de la mouse, optimizare mobile, culori care sa nu iti faca sa iti scoti ochii din orbite, un meniu modern, un css mai decent

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Credeam si eu ca e un site porno, n-ai ce cauta cu intrebarea asta aici! lasa ca te mut eu!

| JokerDeaD a răspuns:

Arata binisor, doar ca scoate textul cu "The magic is true" din jurul cursorului este enervant, parerea mea.