| Alina9Cornelia a întrebat:

Sunt foarte curioasa. Eu am conturi pe mai multe site-uri. Voi pe ce site-uri aveti facut cont, sau pe ce site-uri intrati voi mai des. Astept raspunsuri. Pupis. Apropo dau funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fb.tpu,omegle da e fara cont, atat, si un cont de bloger

| Noodlz a răspuns:

Pai eu tot am foarte multe conturi, dar cel mai des intru pe facebook, youtube si tumblr happy

| TheMaggot12 a răspuns:

Pai eu cont pe destul de multe site-uri:Twitter, YouTube, Facebook, Ask.fm,Flight Rising, Pokeheroes si pe vreo alte 5-8 site-uri sau poat 10-20.